Yönetilen Hizmetler

Kurumsal veri altyapınızı biz yönetelim siz işinizi büyütün!

Yönetilen Hizmetler

RNG Teknoloji, 2xProtect markası adı altında işletmeler için kurumsal veri altyapı platformu sunar. Bu platform işletmeler için yedekleme, kurtarma, felaketten kurtarma, arşivleme ve gelişmiş veri yönetimi servislerini sağlar.

Tüm servisler ve çözümler konusunda deneyimli kişiler tarafından ilk günden itibaren işletmelerin taleplerine göre kurgulanır, planlanır, uygulanır ve 7*24*365 gün kesintisiz olarak izlenir ve yönetilir.

%100 Opex (Sıfır Ön Yatırım)

RNG Teknoloji, 2xProtect servislerini ön yatırım gerektirmeden işletmelerin kullanmasını sağlar, tüm servisler kullanıma bağlı olarak aylık veya yıllık şeklinde ücretlendirilir.

Servisler ve bileşenlerinin birim fiyatları sözleşmeler içinde belirlenir ve herhangi bir gizli maliyet çıkmaz. Bu model birim fiyatlar belli olduğundan işletmeler için finansal zorluklar oluşturmaz ve daha çok düz çizgide devam eder.

2xProtect platformu ayrıca işletmelerin tesis içi lisanslarını kiralık modelde kullanmalarını sağlar. Örneğin eğer tesis içinde yedek alıp ve bir kopyasını 2xProtect ‘in bulut ortamına çoğaltmak istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Bu hizmeti yedekleme, felaketten kurtarma, arşivleme ve veri yönetimi amaçlı kullanabilirsiniz.

Yedekleme ve Kurtarma

RNG Teknoloji, 2xProtect veri platformu üzerinden işletmeler için bulut tabanlı yedekleme ve kurtarma ortamı sağlar. Bu ortam bulut tabanlı olduğundan esnek ve ölçeklenebilir yapıya sahiptir ve uzmanlar tarafından 7*24 izlenmekte ve yönetilmekte. İşletmeler tesis içindeki yedekleme verilerinin bir kopyasını 2xProtect ‘e çoğaltarak acil durum kurtarma senaryosunu ön yatırım yapmalarına gerek kalmadan hayata geçirebilirler.

RNG Teknoloji işletmeler için hem tesis içi hem de dış ortam veri korumayı parçalı veya tek bir yönetilen hizmet kapsamında sunar.

Felaketten Kurtarmak ve iş Sürekliliği

RNG Teknoloji, 2xProtect veri platformu üzerinden işletmelerin kurumsal acil durum kurtarma ihtiyaçlarını ön yatırım gerektirmeden, ensek ve ölçeklenebilir biçimde hayata geçirmelerini sağlar ve süreçleri çok daha kolaylaştırır.

Tüm aşamalar ilk günden itibaren uzman ekip tarafından titizlikle kurgulanır, planlanır, uygulanır ve yönetilir ve en iyi RPO-RTO değerleri için daima izlenir ve optimize edilir.

Tek yapmanız gereken kapsamı ve hizmet kalitesini belirlemeniz, gerisini bize emanet edin ve işinizi büyütün!

Veri Yönetimi ve Arşivleme

RNG Teknoloji, 2xProtect veri platformu üzerinden işletmeler için gelişmiş veri yönetimi ve arşivlemeyi ön yatırım gerektirmeden, esnek ve ölçeklenebilir model de hizmet olarak sunar.

Gelişmiş veri yönetimi sayesinde işletmeler aktif depolama sistemleri üzerinde bulunan pasif verileri daha uygun maliyetli depolama alanlarına taşınmasını ve tekrar ihtiyaç olduğunda aktif depolama ya geri çekmesini yönetilen hizmet kapsamında sağlar.

2xProtect veri platformu ayrıca gelişmiş arşivleme altyapısına sahiptir, işletmeler ister teyp ister nesne depolama çözümleri üzerinde pasif veya aktif arşivleme yapabilirler. Tüm süreçler uzman ekibimiz tarafından yönetilen hizmet kapsamında kurgulanır, uygulanır ve yönetilir.