Profesyonel Hizmetler

Teknoloji araçlarını RNG Teknolojinin mühendisliği, yüksek sorumluluğu ve her an kesintisiz destek hizmeti ile birleştirerek en zorlu amaçları elde edin!

Danışmanlık Hizmeti

Veri altyapıları kurumsal işletmelerin can damarıdır. Her işletmenin yapısı ve ürettiği veriler farklı olduğundan ihtiyaçlarda farklılık gösterir. RNG Teknoloji mühendislik bakış açısı ile her işletmenin yapısını ihtiyaçlarına yönelik detaylı biçimde analiz ederek iyileştirme planları sunar.

RNG Teknoloji kurumsal veriler için uçtan uca danışmanlık hizmeti sağlar. Bu hizmetler veri depolama katmanından verilerin uzun yıllarca saklanmasında kullanılacak cihazları ve yazılımları kapsar, bu sayede işletmelerin veri altyapıları bir bütün olarak çalışır, sonuç ise çok daha yüksek uyum ve verimlilik.

Veri DNA‘sını iyi bilen şirketlerden biriyiz. Veri altyapılarınız ile ilgili herhangi bir konuda sorularınız olursa lütfen bizimle temasa geçiniz.

Kurulum Hizmeti

Veri altyapıları ile ilgili yapılacak herhangi bir kurulum önceden işletme ve uzman mühendislerimiz arasında detaylı biçimde görüşülür, kurulum kapsamı belirlenir, belgelenir ve onaylar ardından gereksinimler hazırlanır ve işe başlanır. Tüm süreçler başlangıçtan bitişine kadar belgeli şekilde gerçekleşir ve insan hatasına pay vermeden titiz bir şekilde kurulum sağlanır. Kurulum esnasında tüm süreçler not ve edilir teknik yöneticiler ile paylaşılır, bu raporlar  benzer kurulumların daha verimli olması için yorumlanır.

Eğitim ve Atölye Çalışmaları

RNG Teknoloji, işletmelerin var olan ortamlarını verimli kullanabilmeleri için, yeni projeler için adaptasyon eğitimleri, yenilikler veya yeni teknolojiler hakkında birebir veya gruplar şeklinde eğitimler düzenler. Katılımcılara eğitim sonunda katılım belgesi takdim edilir.

RNG Teknoloji ayrıca gelişmiş LAB ortamında işletmelerin yapılarına benzer yapılar oluşturarak yeni çözümleri ve teknolojilerinin sağlayacağı avantajları deneyimleyebilmelerini sağlar.

Profesyonel Destek ve Bakım Anlaşmaları

RNG Teknoloji sunduğu çözümler ve hizmetler için  profesyonel destek hizmeti ve bakım anlaşması seçenekleri sunar.

RNG Teknoloji aşağıdaki seçenekleri sunar, işletmeler ayrıca özelleştirilmiş hizmetler talep edebilir.

• Çağrı bazı destek
• 5*8 veya 7*24
• 5*8 veya 7*24 Pro-Aktif izleme ve müdahale
• Telefon, e-mail, uzak bağlantı
• Yerinde günlük destek
• Personel barındırma hizmeti
• Periyodik testler (Restore, Failover vb.)
• Yerinde veya uzaktan periyodik kontrol
• Çağrıların raporu ve analizi
• İzleme hizmeti

Ve çok daha fazlası için bilgi alın lütfen.