Biz Kimiz?

RNG Teknoloji 2020 yılında kurumsal verilerin yönetimi alanında kurulmuş teknoloji şirketidir. RNG Teknoloji işletmelerin kurumsal verileri için depolama sistemleri, veri koruma ve kurtarma, replikasyon, felaketten kurtarma ve iş sürekliliği ve veri yönetimi alanlarında gelişmiş çözümler sunar. RNG ayrıca profesyonel destek ve/veya yönetilen hizmetler (kısmi veya tümü) ile işletmelerin bu çözümleri olabildiğince verimli, güvenli ve güvenilir biçimde kullanmalarını sağlar. RNG Teknoloji son olarak bu alanlardaki yenilikleri yakından takip eder ve gelişmiş lab ortamlarında işletmelerin son gelişmeleri deneyimleyebilmeleri için altyapı sağlar.

Dürüst, etik ve şeffaf

Her şeyden önce vazgeçilmez 3 kuralımız (dürüstlük, etik ve şeffaflık) şirketimizin temel ilkelerini oluşturur.

Detayların önemi

Başarının sırrını detaylarda saklı olduğuna inanan bir şirketiz. Ezberle değil matematikle işletmenin ihtiyacını belirler ve nokta atış çözüm sağlarız.

Odaklı

RNG Teknoloji, belirlediği alanlarda odaklı şekilde çalışır, bunun sonucu ise alanında daha fazla yenilik ve güvenirlik ile farklılaşmak.

Çoklu perspektif iş modeli

Amacımız marka veya ürün satmaktan öte işletmelerin ihtiyaçlarını detaylı analiz ederek en doğru çözümü sunmaktır, bu yüzden projelerimizde birden çok perspektif iş modelini uyguluyoruz.